Produkty
 

Alloc Wall & Water - specifikace produktu

Instalace

Alloc Wall&Water disponuje unikátním systémem zámků integrovaných do samotného jádra. Tento systém zajišťuje neuvěřitelně snadnou a rychlou instalaci interiérových obkladů, navíc s perfektními, rovnými a prakticky neviditelnými spoji. S Alloc Wall&Water získáte obložení stěny snadno a bez nepořádku způsobeného lepidly, maltou, apod. Jednotlivé panely jsou připevněny na uzavíracích lištách pomocí šroubů zakrytých dalším panelem jednoduše přimknutým na své místo.

---

Vysokotlaký laminát (HPL)

Vrchní vrstvu Alloc Wall&Water tvoří vysokotlaký laminát. Díky tomu je možné vyrábět unikátní povrchové úpravy, a to jak s, tak i bez struktury nebo spár. Takovýto povrch zůstane stejně krásný celé roky.

 

---

Údržba

Alloc Wall&Water nevyžaduje skoro vůbec žádnou údržbu. Těsné spoje a odolný a hladký povrch se čistí velmi snadno - stačí lehké omytí syntetickým mycím prostředkem. Hladkost povrchu rovněž zaručuje hygieničnost interiérových stěn.

 

---

Odolnost vůči vodě

Alloc Wall&Water představuje vodotěsné interiérové obklady, které mohou být využity i ve vlhkých místnostech. Povrch z vysokotlakého laminátu a unikátní systém zámků jsou speciálně navrženy tak, aby zabránily průniku vlhkosti. Ve vlhkých zónách, jako jsou sprchy, oblasti kolem vany, atd., musí být spoje navíc utěsněny speciálním silikonem.

 

---

Záruka

Alloc poskytuje na své produkty tu nejlepší záruku na trhu. Při použití v bytech uplatňuje doživotní garanci. Záruky pro veřejné prostory jsou dávány podle požadavků.

 

Záruka zahrnuje:

  • integritu spoje/dokonalost instalace
  • stálobarevnost
  • odolnost proti korozi
  • odolnost vůči vodě

---