Produkty
 

Alloc Château - specifikace produktu

SÍLA

Vysokotlaký laminát (HPL)

Povrch všech laminátových podlah této kolekce tvoří vysokotlaký laminát (HPL), který je extrémně odolný, mnohokrát silnější než u jiných laminátových podlah.

 

---

Síla zámku

Unikátní systém hliníkových zámků zajišťuje silný a těsný spoj jednotlivých lamel laminátové podlahy. Výhodou této konstrukce je, že nic těžkého, ani vysoký provoz nemůže spoje ohrozit.

 

---

JEDNODUCHOST

Unikátní zámkový systém

Unikátní zámkový systém garantuje extrémně pevné spoje, které unesou i těžké objekty. Laminátové podlahy této řady lze i rozebrat a instalovat jinde, pevnost spoje přitom zůstane zachována.

 

---

Snadná údržba

Tato laminátová podlaha nevyžaduje téměř žádnou údržbu a není třeba ji ani pískovat ani lakovat nebo olejovat. K jejímu čištění vám postačí vysavač, suchý mop nebo vlhký hadr. Jako čistidlo doporučujeme Alloc Cleaner nebo podobný syntetický prostředek.

 

---

BEZPEČNOST

Odolnost vůči vodě

Materiál, z něhož je vyrobeno jádro této laminátové podlahy, je náš jedinečný Aqua Resist HDF, který redukuje absorpci vlhkosti na absolutní minimum. K tomu navíc jsou speciálně naimpregnovány proti průniku vlhkosti i hrany lamel.

 

---

Záruka

Alloc nabízí na své produkty tu nejlepší záruku na trhu. Doživotní garance kvality je uplatňována na podlahy použité v domácnostech a zahrnuje:

 

Záruka zahrnuje:

  • integritu spoje/dokonalost instalace
  • odolnost vůči opotřebení
  • stálobarevnost
  • odolnost proti korozi

---